Ev Tipi Ozon Sauna Cihazı

EV TİPİ OZON SAUNA CİHAZI

Genişlik 75 cm
Yükseklik 128 cm
Uzunluk 138 cm
Atmosferin en önemli gazı olan ozon, güneşten gelen yüksek enerjili ultraviyole ışınları emerek dünyadaki yaşam için mutlak gerekli olan oksijenin üretilmesini sağlar ve zararlı ışınların yeryüzüne inmesini engeller. Hastalıkların tedavisinde 150 yıldan daha uzun süredir kullanılmaktadır

Niçin Ozon Sauna?
Bir çok insanın buharı bir rahatlama aracı olarak görmesine rağmen, aslında çok güçlü sağlığı geliştirici etkileri vardır. Binlerce yıldır insanoğlu buhardan benzer şekillerde faydalanmıştır. Romalılar, Hintliler, Türkler ve Finlandiya kültürleri, buharın öne çıktığı ve dünyaya yayıldığı kültürlerdir. 

İmmün sistemi güçlendirerek astım,bronşit ve kanser gibi hayatı ciddi şekilde tehdit eden  hastalıkları tedavi eden, ayrıca vücut enerjisini arttıran, kilo kaybettiren, stresi azaltan,vücudu zehirlerden arındıran(detoks eden), deriyi temizleyen basit ve kolay bir seçenektir ozon sauna. 


Haftada 3-4 kez 15-30 dk süren zamanda kişiyi yormadan gevşemeyi ve stres atmayı  sağlayan, ama lüks olmayan ozon sauna, binlerce yıllık buhar,kaplıca,hamam geleneği olan insanlığın sağlıklı ve doğal yaşama geçmesinin yoludur. Ozon sauna, sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir. Bu yöntemle hem sauna keyfi yaşayabilir hem de ozon tedavisi olabilirsiniz. Sıcaklığın etkisi ile açılan deri gözeneklerinden emilerek vücudun kan, lenf ve yağ dokusuna geçer.


Lenfatik sistemi toksinlerinden arındırır, cildi temizler, kasları gevşetir, kan dolaşımını hızlandırır ve bakteri, virüs, mantarları öldürür. 


Ozon Saunası ile vücudumuzda oluşan başlıca değişiklikler şunlardır;


Deri kan dolaşımını arttırarak cilt yenilenmesini, sıkı ve pürüzsüz görünüm  oluşmasını sağlar. 
Hücre ve dokulara giden Kan dolaşımını arttırır. 
Bağışıklık sistemini güçlendirir. 
Damarları temizler. 
Kan ve lenf sistemini temizler. 
Derinin üçüncü bir böbrek ya da ikinci bir akciğer sistemi gibi çalışmasını sağlanır. 
Bağışıklık sistemini arttırarak ve sıcağın etkisi ile mikropları öldürerek enfeksiyon hastalıklarında direnci arttırır. 
Kaslarda biriken laktik asidi okside ederek kasları gevşetir ve yumuşatır, esnekliğini arttırır. 
Eklem ağrılarını ve kas rahatsızlıklarını iyileştirir. 
Hormon ve enzim üretimini normale döndürür. 
Daha temiz, daha yumuşak ve daha gençleşmiş bir cilt sağlar.
Beyin fonksiyonlarını ve hafızayı kuvvetlendirir. 
Depresyon ve anksiyeteyi ferahlatıcı etkisi vardır. Adrenalini okside ederek  genel  bir sakinlik sağlar. Depresyon kaynaklı gerginliği gidermeye yardımcı olur. 
Daha ilk seansta gevşemiş ve rahatlamış olduğunuzu hissetmenizi sağlar. 

10 seans sonra ise enerji seviyesindeki fark edilebilir artışı ve ne kadar berrak düşünebildiğini görebilir. Seansların aralıkları ne kadar yakın tutulursa o kadar çabuk sonuç alınması muhtemeldir. 


Pages