Yataklı Ozon Sauna Cihazı özellikleri

YATAKLI OZON SAUNA CİHAZI

Genişlik 75 cm
Yükseklik 110 cm
Uzunluk 225 cm


Hastalıkların iyileştirilmesinde insanoğlu yakın zamanlara kadar doğadan olanaklar çerçevesinde yararlanarak tedavi yolları aramıştır. Son yüz yıl içinde hızlı bir değişim ve gelişim göstermiş bulunan teknolojik devrim, günümüze hastalıkların temel nedenlerinden tedavi yollarına kadar kesin bulguların sağlanmasında kilit rol oynamıştır.

Ozon sauna, bu anlamda cilt sağlığının geri kazanılması kadar korunmasında da önemli derecede aktif bir yer tutmaktadır. Ozon terapi cihazları üretimi ile Ankara merkezli bir üretim gerçekleştiren Ozontek, ülkemizin geneline yaygın bir biçimde üretim hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bugün, ozon sanayi denilince lider konumu ile saygınlığını geçmiş yıllarda olduğu gibi sürdüren firmamız, kaliteli üretimlerini uzun dönem araştırma ve deneyler sonucu meydana getirerek tüketiciye doğrudan ulaştırmaktadır.

Ozon sauna cihazlarımızı araştırmalar sonucu ar-ge ile sizlere kazandırdık, bu sayede istenilen yüksek performansa ulaştık. Testlerimizin sonunda sizlere ev ya da iş yerlerinizde rahatça ve güvenle kullanabileceğiniz bir tasarım yarattık. Çalışmalarımızdan almış olduğumuz verimle hem keyifli sauna ihtiyacınıza cevap sunduk hem de tedaviniz için ileri düzeyde bir adım attık. Kalça, popo, sarkıklar ve selülit için ideal bir sistem mekanizması oluşturmak için uzun araştırmalarımıza tüm deneyimimizi kattık ve sonuçta görmüş olduğunuz yerli üretimimizi gerçekleştirdik.

ozon sauna cihazı, kullanımı kolay bir cihaz özelliğine sahip olup, verdiği olumlu sonuçlar ile şaşırtıcı gelişmeler yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Haftada 3 veya 4 kez ortalama 15 ile 30 dakika arası yapacağınız ozon sauna seanslarından beklediğiniz sonucu alacağınıza eminiz.


Cihazlarımız hakkında bizlere soru sorabilir ve gerekli alt yapı hakkında bilgi sahibi olmak için iletişme geçebilirsiniz.

Pages