Ozon Yağı - Antiaging Serum Jel Etkileri

Ozon Yağının Kullanım Alanları

Özellikle şeker hastalarında sebepsiz oluşan yaraların iyileşme süreçlerini hızlandırmakta* Büyük eklem romatizması, eklem romatizması, kas yırtılması, kas gerilmesi gibi ağrılı hastalıklara sebep olan iltihapların iyileştirilmesinde* Güneş yanıkları, cilt lekeleri, sivilce izleri, kırışıklıklar, cilt sarkmaları, sedef hastalığı, ürtiker, melenin yapı bozukluğu, ciltte renk farklılıkları ve cildin yenilenmesine ihtiyaç duyan her tip cilt hastalığı* Yaşlanmaya bağlı hücre yenilenmesinin azalması durumunda, ciltte oluşan yaraların daha geç iyileştiği durumlarda, yaşlanmanın etkilerini azaltmakta* Oksijen seviyesinin artmasına bağlı olarak hücre metabolizmasının hızlanması selülit görünümünü azaltmakta ve yok etmekte* Zararlı alerjen ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlamakta* Çürüklere neden olan bakterilerin öldürülmesinde, diş eti iltihabı gibi durumlarda iltihabı yok etmekte*

Cinsel fonksiyonların düzenlenmesinde, cinsel organda oluşabilecek yaraların tedavisinde Ozon Yağı Nasıl Kullanılır Yağı vücudumuzda kullandığımız durumlarda; mümkünse gece yatmadan evvel kullanımı uygundur. Ozon Yağı, Hem Damardan verilerek, Hem cilt için dıştan Kullanılarak ve hem de bazı eklem rahatsızlıklarında, eklen içine enjekte edilerek, kullanılabiliyor. Sizin İçin En İyi Kullanım Şeklini, Hekiminizin belirlemesi gerekiyor.Ozon Yağının Faydaları-Ozon Yağının Faydaları* Cildin Yenilenmesi ve Genç Görünüm.* Deri ve Hücre Canlandırılması.* Kuru Ciltler.* Yanıklar ve Güneş Yanıkları.* Kırışıklıkların Giderilmesi.* Mayasıl ve Egzama.* Arı, sivrisinek ve böcek sokmalarında.* Sivilcelerde.* Masaj ve Spa Salonlarında ve Kas ağrılarında masaj yaparak.* Bayanlarda Selülit ve Varis tedavisinde.* Sedef ve Vitiligo gibi cilt lezyonlarında.* Cilt ve tırnak (Onikomikosiz) Mantarların tedavisinde.* Grip-Nezle durumlarında burun yoluyla.* Ağız Pamukçuklarında, Aft-Uçuk tedavisinde.* Hemoroid tedavisinde kullanımı mevcuttur.

Ozon Yağı Faydaları... Cilt bakımına yeni bir bakış açısı getirmiş bu özel ürün; anti-akne özelliği ile cildin temiz ve taze bir görünüme kavuşmasına yardım eder. Yoğun oksijen moleküllerinin etkisi cilt lekelerine karşı savaşarak cildin yenilenmesine yardımcı olur. Özellikle yaz aylarında güneşe karşı hassas olan ciltlerin bakımı ve korunmasında yardımcı olur. Traş sonrası oluşabilen cilt tahrişlerinin azaltılmasına yardımcı olur. El ve tırnak bakımında destek ürünlerin başında gelir. Saf oksijeni cildinizde en yoğun hissedeceğiniz bu özel ürün sınırlı sayıda üretilmektedir. pH5.5 ile cildin asit örtüsünü korur. Taze ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız için doğanın hediyelerinden biridir. El ve tırnaklarınızın kusursuz görünmesine yardımcı olur.Cildinize uyguladığınızda oksijen moleküllerinin rahatlatıcı etkisini hissedersiniz. Haricen kullanılır. İlaç değildir.
Ozon Yağı sipariş
Ozon yağı üretiminde ürünün kalitesi, üretim aşamasında gösterilen emekle orantılıdır. Faydanın sağlanabilmesi için minimum bir aylık süreçte ozon ve zeytinyağı fermante edilmelidir.

Pages